Správa databází Oracle, MS SQL atd.

Poskytujeme komplexní služby od instalace a konfigurace Oracle produktů,přes správu, monitoring a zálohování až po ladění výkonu, vývoj, konzultace, školení a migrace.
Naši specialisté mají dlouholeté zkušenosti s technologiemi Oracle, zejména databázemi.
Jsme tým složený z technicky orientovaných specialistů, kteří mají zkušenosti z nejrůznějších oblastí a téměř denně řeší incidenty velkých rozsahů.

Administrace databází

Z oblasti administrace nabízíme kompletní škálu administrátorských úkonů a to od těch nejjednodušších až po kompletní převzetí správy Vaší databáze.

Migrace, Upgrady

Migrace a upgrady většinou patří k jednorázovým úkonům, jejichž rozsah závisí vždy na konkrétním zadání a prostředí. Nebojíme se ani velice komplikovaných migrací mezi různými platformami a verzemi.

Vývoj, integrace

Nabízíme vývoj aplikací na míru. S využitím moderních technologií a chytrých řešení zjistíte, že aplikace postavená na špičkových technonologiích Oracle nemusí být vždy finančně náročná.

Ladění a optimalizace

S použitím diagnostických nástrojů a dlouholetých zkušeností s laděním a optimalizací kódu zefektivníme běh procesů a zrychlíme Vaše reporty.

Konzultace a školení

Jsme Vám k dispozici i v případě jednorázových konzultací, jejichž cílem může být jak vyřešení konkrétních problémů, tak i vyškolení Vašeho týmu. Tyto konzultace lze provádět jako klasické školení, nebo formou workshopu, kdy v obou případech je možné si určit oblasti, hloubku i rozsah.

HELPDESK (klientská zóna)

Registrovaní zákazníci mohou využít online aplikaci HELPDESK.

Pro přihlášení do aplikace klikněte zde:
(externí odkaz)

Taskpool
Nápověda

VZDÁLENÁ PODPORA

Logněte se do systému a náš tým Vám pomůže...

Pro připojení a aktivaci vzdálené podpory klikněte zde:

Dálková správa
Nápověda

NAPIŠTE NÁM

Naše produkty

Oracle
AppAssure
HP